HALI YIKAMA

ankara-halı-yıkama

Halılarınız ilk önce evinizden firmamız tarafından servisimizle alınır. Makine ile tozlarından arındırılır. Halılarınız hijyenik ortamda son teknolojiye sahip olan tam otomatik yıkama makinemizde her halının cinsine göre ayrıştırarak yıkama yapmaktadır. Daha sonra halılarınız durulama makinası ile durulanır Santrifüj makinası ile halılarınızın % 95 oranında suyu uzaklaştırılır. 400 metre kare kurutma odamızda halılarınız kurutulduktan sonra kontrol edilir ve otomatik hav alma yön tarama ölçme parfümleme ve çift motoru

 sayesinde %100 havalandırılarak ambalajlanıp bedava dağıttığı servisimizle evinize teslimi yapılır. Size de bu sevinci dostlarınızla paylaşmak kalır.

“Halılarınız Sizin İçin Siz Bizim İçin Değerlisiniz.”

Ücretsiz servis imkanlarından faydalanarak halınızın halı yıkama fabrikasına getirilerek temizlenmesini sağlayabileceğiniz gibi acil durumlarda da yerinde halı yıkama hizmetinden faydalanabilirsiniz. Evde ve iş yerlerinde halı yıkama uygulaması yapabilmekte olan ekibimiz ve otomatik halı yıkama makinelerimiz kısa sürede steril bir alan yaratarak, yaşam alanınızda huzurlu zaman geçirmenizi sağlayacaktır.

Yere monte edilmiş halı türleri ve hemde evde kullanılan standart halılar için de geçerli olan yerinde halı yıkama hizmetimiz, halılarınızın bitkisel deterjanlarla temizlenerek size ve çevrenizdeki canlılara zarar vermeyecek şekilde kullanılmasını sağlamaktadır. Özellikle alerjik fonksiyonları olan malzemelerden uzak durarak, buharlı bir temizlik uygulamasıyla yaşam sahasının çok fazla suya ve sıcaklığa maruz kalmadan temizlik işleminin tamamlanması sağlanır.

Evde ve iş yerlerine yapılacak olan temizlik işlemi için dilediğiniz zaman aralığında randevu alarak, ister mesai saatleri için de isterseniz mesai saatleri dışında temizlik hizmetlerinden faydalanabilirsiniz. % 100 nitelikli ve hijyenik bir temizlik hizmeti sağlayacak olan firmamız, adresinize gelerek bütün temizlik işlemlerini yerine getirecektir.

Bizi Arayın