YORGAN BATTANİYE YIKAMA

yorgan-yıkama

Yorgan temizleme işlemi halı yıkama uygulaması gibi yapılmamaktadır. Bu işlem için evlerimizde kullandığımız çamaşır makinelerinin daha büyüğü olan özel yıkama makineleri kullanılmaktadır. Yorganların temizleme işlemine başlamadan önce var ise çıkartılması zor lekeler için uygulama yapılır. Renk verme sorunu var ise ayrıştırıcı kullanılır. Daha sonra makinelere konularak yıkama uygulaması yapılır. Yıkanan yorganların kurutulması çok dikkat edilmesi gereken bir konudur.  Çünkü yorganların kurutulması aldatıcı olabilir. 

Elyaf da olsa yün de olsa çok az bir nem bile kalsa mutlaka problem olacaktır. Tamamen kuruyan yorganlar paketlenir ve adresine teslimi yapılır. Servis esnasında hijyene çok önem vermekteyiz. 
Yorgan ve Battaniye Yıkama hizmetlerimiz bütünüyle hijyenik ortamlarda tam otomatik profesyonel yorgan ve battaniye yıkama makinelerinde yıkanmaktadır. Yorgan ve battaniyeler birer birer yıkama uygulamasına alınmaktadır.

Battaniye elyaf yorgan yün yorgan ve pamuklu yorganların yıkaması sağlık bakanlığı onaylı profesyonel temizlik ürünleri ile yıkanıp yumuşatıcı kullanılarak ambalajlama yapılarak titizlikle sizlere teslimatı yapılmaktadır.

Hijyenik Temizlik

Bir çok firma tarafından yıkanan yorgan ve battaniyeler uygunsuz şartlarda yıkamaya alınmakta olup sizlerin ve çocuklarınızın sağlığını tehdit edecek hijyen kurallarını hiçe sayıp basit her yerde temin edilebilir ucuz deterjanlar ile yıkaması yapılmaktadır. Sağlığınız için profesyonel çözümler sunan Yılmazlar halı yıkama hizmetlerinde yorgan ve battaniyelerinizi güvenle yıkatabilirsiniz.

Battaniye Yorgan Nasıl Yıkanır?

Battaniye ve yorganlar sizlerden teslim alınıp fabrikamıza getirildiğinde leke ve kumaş yapısına göre ayrılır.

Yüksek hacimli çamaşır makinalarıne tek olarak uygun biçimde yerleştirilir. Uygun deterjan miktarına göre ayarların ve makine haznesine eklenir. Yaklaşık olarak 45 dakika makine de yıkama uygulaması sürer.

Yıkama sonrasın da durulama için su otomatik şekilde değişir. Son olarak durulama sonrası yumuşatıcı eklenerek 15 dakika makine içerisinde bekletilir. İkinci bir durulama sonrasında makine sıkma işlemine geçer.

Sıkma işlemi bitiminde makineden alınan ürün kontrol bölümüne alınır. Temizliği uygun olan battaniye ve yorganlar kuruması için askı alanına asılır. Fan yardımıyla ortalama 3 saat hava verilerek kuruma işlemi gerçekleşir.

Bu işlem sonrasında kurutma bölgesinde doğal olarak 1 gün tüm nemlerinden arındırılması için bekletilir.

Kurutma bölgesinden alınan ürünler ambalajlama yapılarak teslim günü sırasına göre teslimatı gerçekleştirilir.

Bizi Arayın